سوالات متداول سرمایه گذاری

فرایند ارزیابی  و سرمایه گذاری  چقدر طول می‌کشد؟

-ما سعی می‌کنیم در این بخش چابک عمل کنیم و تمامی مراحل را هدفمند پیش ببریم. اما سرمایه گذاری همیشه موضوع چالشی برای سرمایه گذاران و استارت‌آپ‌ها بوده و هست. بنابراین کمی باید صبور باشید.

ارزشگذاری کسب و کار ما به چه صورتی انجام خواهد شد؟

در این بخش تیم اقتصادی آی‌بی‌لند با همکاری شرکت‌های معتبر این حوزه اقدام به ارزشگذاری استارت‌آپ خواهد نمود.

آيا شما در فرایند سرمایه گذاری و جلسات حضور دارید؟

-تیم اقتصادی و حقوقی ما در تمامی فرایند سرمایه گذاری کنار شما خواهد بود و تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا به عنوان تسهیل‌گر حداکثر منافع شما را تامین کنیم.

آیا برای ورود به فرایند سرمایه گذاری شرط خاصی وجود دارد؟

– خیر. همین که استارت‌آپ شما فعال باشد ، محصول و خدمات آماده و تیم منسجم و توانمندی داشته باشید، وارد این فرایند خواهید شد.

چگونه می‌توان وارد فرایند سرمایه گذاری شد؟

-ابتدا باید به صورت آنلاین ثبت نام کنید. اگر در ارزیابی اولیه حائز شرایط سرمایه گذاری باشید، همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت.

در ازای خدمات سرمایه گذاری چه چیزی می‌خواهید؟

-پس از نهایی شدن سرمایه گذاری، ۵ درصد از میزان سرمایه گذاری به عنوان کارمزد به شتاب‌دهنده تعلق خواهد گرفت. البته سعی می‌کنیم این مبلغ را به صورت سرمایه گذاری و مشارکت در سهام کسب و کار شما وارد کنیم.

-چرا باید شما را انتخاب کنم؟

-هر سرمایه گذاری و پولی برای توسعه‌ی کسب و کار و محصول مناسب نیست. تجربه ثابت کرده است که در حوزه‌های تخصصی، سرمایه گذاری هوشمند بهترین مدل سرمایه گذاری است. ما می‌توانیم در این فرایند کنار شما باشیم و شرکای تجاری و سرمایه گذاران توانمندی را به شما معرفی کنیم.

تمامی حقوق این سایت متعلق به آی بی لند می باشد.